O mnie


Co jest dla mnie ważne podczas pracy z Tobą?

Chce dotrzeć do przyczyny Twoich ograniczeń i umiejętnie wyposażyć Ciebie w narzędzia, abyś mógł wejść na kolejny poziom swojego rozwoju.

O mnie..

Rozwój osobisty i zainteresowanie obszarem psychologii rozpoczęłam już na studiach w Szkole Głównej Służby Pożarniczej na fakultetach z psychologii z obszaru PTSD. Później pojawiło się zainteresowanie interwencja kryzysowa, coachingiem, mentoringiem oraz psychologią. Jestem w trakcie studiów magisterskich psychologicznych, w zeszłym roku zrealizowałam studia podyplomowe z Psychotraumatologii. Wielokrotnie zmagałam się z trudnościami w pracy, doznałam wręcz wypalenia zawodowego. Trudność i ograniczenia z nimi związane zmotywowały mnie do znalezienia sposobów radzenia sobie z wypaleniem zawodowym,  traumami oraz trudami, z którymi się mierzyłam.

Jak pracuje?

Zmieniam struktury doświadczenia, które są szeroko stosowanym mechanizmem stanowiącym podstawę do wykorzystania metod i technik oraz różnych narzędzi. Bardzo ważną rolę w mojej pracy ze sobą i innymi ludźmi pełni PODŚWIADOMOŚĆ.

Poszukując swojego miejsca przeszłam inspirującą ścieżkę rozwoju osobistego i głębokiej wewnętrznej zmiany, wykorzystując potencjał pracy z podświadomością w połączeniu z energią serca. Każda metoda ma swoje miejsce, ale hipnoza jest bardzo głębokim i intensywnym doświadczeniem. Dzięki hipnozie uzyskuje się duży krok do przodu, jest zauważalny olbrzymi progres względem lęków, ograniczeń i pracy nad sobą. Do pracy z drugim człowiekiem podchodzę holistycznie. Poza pracą z umysłem stosuje również masaż „Dotyk motyla”

Jakie zacząć?

  • Na początku ważne jest dla mnie zrozumienie Twojej potrzeby.
  • Temu służy darmowa konsultacja.

Każde spotkanie ze mną zakłada systematyczne podejście w zakresie poznania celu, intencji wizyty.

Łączę wiedzę z zakresu psychologii i biznesu oraz pracy z oddechem i ciałem.

Metodykę opieram na jednej z najbardziej najbardziej skutecznych technik – hipnozie.


ZAPISZ SIĘ NA DARMOWĄ KONSULTACJE