O mnie

O mnie

Ponad 17 lat pracy w obszarze IT w sprzedaży a od 2020 pracuję hipnoza, jestem coachem, interwentem kryzysowym, należę do Polskiego Instytutu Hipnozy.

Jestem przyszłym psychologiem i hipnoterapeutką pracującą w technikach prowokatywnych.  Ukończyłam Szkołę Główną Służby Pożarniczej (Inżynierię Bezpieczeństwa Cywilnego, gdzie pierwszy raz zetknęłam się z PTSD u strażaków – odbyłam 30h fakultety), a także obecnie kończę Psychologie w Collegium Humanum, również ukończyłam studia podyplomowe z Psychotraumatologii i ukończyłam kurs z interwencji kryzysowej. Realizuje kurs certyfikujący w terapii prowokatywnej oraz w obszarze terapii strategicznej. Jestem coachem, mentorem biznesowym EMCC i więcej informacji znajdziecie na moim profilu Linkedin – (https://www.linkedin.com/in/paulinasawafris)

Pomagam osobom wyjść z wypalenia zawodowego używając od niedawna (wciąż jestem uczniem Provocare) modelu komunikacji prowokatywnej Franka Farrelly’ego wraz z wykorzystaniem hipnozy, uwzględniam pracę ze stanami problemowymi klienta. Jest to forma pracy dająca podstawy zmiany i budowania odporności psychicznej w obszarze pewności siebie, wyzwań i wyznaczania celów wraz z kontrolą emocji.

Wspieram w obszarze relacyjno-komunikatywnej, pomagam osobom przestać zbytnio się zamartwiać i zacząć normalnie żyć. Odnaleźć zaufanie do siebie, które pozwoli im stworzyć życie, z którego mogą być dumni. Odbudować samoocenę, która będzie podstawą dobrze podejmowanych decyzji.
Uczę osoby, jak wyrażać i kierować własnymi emocjami (strach, złość, smutek, przyjemność).

Celem każdej sesji jest zmiana sposobu myślenia i odczuwania, a nie szukanie przyczyny.

Stosuje sposoby, strategię w pracy z klientami, aby zapewnić im maksymalne wyniki w najbardziej efektywny kosztowo sposób. Wyjaśniam w 100%, że żaden lekarz ani terapeuta nie może zagwarantować rezultatów, każdy klient płaci za mój czas. Wszystkich klientów zachęca się do zarezerwowania sesji wstępnej i kontynuacji, aby zmaksymalizować uzyskanie najlepszych rezultatów. W zmianie osobistej nie ma magicznej różdżki i zastrzegam sobie prawo do odmowy współpracy z klientami, jeśli oczekują nierealnych osiągnięć.

Wszystkich klientów zachęca się do odsłuchiwania nagrań z sesji w celu uzyskania najlepszych rezultatów.

ZAREZERWUJ SWOJĄ SESJĘ PIERWSZĄ TUTAJ