Coachnig biznesowy

Coachnig biznesowy

Mentoring

Podczas sesji rozmawiamy i wykonujemy działania, które pozwolą zrozumieć sens tego, o czym mówimy.
Każda sesja rozpoczyna się od omówienia spostrzeżeń dotyczących tego, co się wydarzyło od ostatniej sesji i jaki jest cel. Każdą sesje kończymy podsumowaniem i autorefleksją, która jest przedmiotem obserwacji i refleksji mentee.

Co jest elementem sesji mentoringowej?
Proces rozwoju dzięki refleksji, a także odkrycie sensu życia wymaga ogromnej uważności na siebie i na proces. Mentoring otwiera mentee na konkretne informacje o sobie i o otaczającym go świecie oraz daje narzędzia na sposoby przekucia tych informacji w działanie.

​Celem mentoringu jest przywrócenie równowagi, ustalenie dalszego kierunku Twojego rozwoju i odkrycie przez Ciebie sensu życia – będziemy przyglądać się każdemu obszarowi Twojego życia z lotu ptaka.
Ile trwa jedna sesja mentoringowa?
Sesja mentoringowa trwa 60 min.
Jak często odbywają się sesje mentoringowe?
Sesje dotyczące rozwiązania konkretnego problemu (mentoring ad hoc) mogą odbywać się z dowolną częstotliwością, jednak nie częściej niż co 5 dni.
Sesje mentoringowe odbywają się nie częściej niż raz na dwa tygodnie. Taki okres czasu pomiędzy sesjami pozwala przenieść refleksje na obszar działania a czasami wprowadzić je na poziom rozumienia po to aby wprowadzić zmiany w życiu.
Gdzie odbywają się spotkania mentoringowe?
Co do zasady sesje mentoringowe odbywają się ONLINE, jednak istnieje możliwość umówienia spotkań stacjonarnie we Warszawie.
Ile trwa pełny cykl sesji mentoringowych?
Rozwiązanie konkretnego problemu lub wprowadzenie zmian w istotnych obszarach wymaga czasu i jest to pełny cykl, który trwa zwykle od 4 do 10 sesji (w tym mentoring ad hoc) a czasami dłużej.
Ile kosztują sesje mentoringowe?
Informacje o czynnikach, jakie mają wpływ na ostateczną cenę sesji mentoringowej oraz mentoringu ad hoc uzyskasz na konsultacji wstępnej. Zawsze przed rozpoczęciem pracy spotykam się online na ok 30 min w celu konsultacji wstępnej. Poniżej znajduje się standardowy cennik

Zdecydowałaś/eś się na sesje
Kliknij w kalendarz. Możesz do mnie zadzwonić pod numer +48 513075075 lub wysłać maila:paulina@inspirepaulina.pl. Do zobaczenia!

Mentoring biznesowy

Podstawowa cena za jedną biznesową sesję mentoringową o długości 75 minut, przy założeniu, że nie spotykamy się regularnie co 3 tygodnir, wynosi 450 zł + 23% VAT za sesję.
Cena za 1 h
450 zł + VAT

Nieregularne spotkania przy stałej współpracy
Cena za 1 h
400 zł + VAT

Stała współpraca

Co zawiera cena?

  • Indywidualne sesje mentoringowe ONLINE lub OFFLINE
  • Dostęp do nagrań z sesji mentoringowych ONLINE
  • Dostęp do folderu z materiałami, które omawiamy podczas sesji